POLE FITNESS

Je najlepšie cvičenie pre dnešné moderné ženy, ale aj mužov.

LENKA

POLE FITNESS INŠTRUKTOR

Mgr. Lenka Takáčová

POLE FITNESS INŠTRUKTOR

Lenka je certifikovaná trénerka pole fitness, ktorému sa venuje od roku 2011. Je prívržencom zdravého životného štýlu, módy a deň si nevie predstaviť bez športovej aktivity :-)

POLE FITNESS - je najlepšie cvičenie pre dnešné moderné ženy, ale aj mužov, odlišné od ostatných programov, ktoré spája kardio aj silové cvičenie. Pole techniky a gogo aeróbne cvičenia dodávajú vášmu pohybu pôvab a aerodynamiku.

Budete prekvapení, aké množstvo svalov budete potrebovať a ako rýchlo zvládnete techniky a pohyb. Komplexným cvičením budete každým týždňom pociťovať zlepšenie kondície, flexibility a zároveň si formujete vašu postavu.

Po špeciálnej zahrievacej rozcvičke, po ktorej nasleduje gogo aeróbne cvičenie, automaticky prechádzate na pole techniky cvičením pri tyči. Konečná fáza relaxácie uvoľňuje svalové napätie, zvyšuje flexibilitu, z ktorej budete ťažiť ďalšiu hodinu.

KURZY PODĽA POČTU OSÔB:

Skupinové – 5 osôb v skupine cvičí pri 5- tich tyčiach pod vedením certifikovanej trénerky pole fitness

Individuálne – umožňujú individuálny prístup a vytvárajú priestor pre hlbšie pochopenie techniky pole dance/pole fitness

KURZY PODĽA NÁROČNOSTI:

Level Basic I

Kurz určený pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa základne techniky pole dance/pole fitness, cez základné kroky a otočky okolo tyče až po cviky kde sa zavesíte hlavou dole. Získate silu a ohybnosť pre ďalšie prvky.

Trvá 12 hod. (1 hod.=60 min.)

Level Basic II

Kurz určený pre začiatočníkov, ktorí zvládajú prvky a cviky z predchádzajúceho levelu. Zdokonalíte prvky z predchádzajúceho levelu s rôznymi obmenami. Naučíte sa aj cviky a prvky s vyššou obtiažnosťou, ktoré sú náročnejšie na silu a pružnosť. V tomto levely vám ponúkame spôsoby, ako sa do cvikov a prvkov dostať čo najľahšie, svojou vlastnou cestou.

Trvá 12 hod. (1 hod.=60 min.)

Level Intermediate

Kurz určený pre mierne pokročilých, ktorí zvládajú prvky a cviky z predchádzajúcich levelov. Spevňujeme a posilňujeme všetky svaly, potrebné pre zvládanie náročnejších cvikov, opakujeme a zdokonaľujeme doposiaľ naučené prvky, ktoré spájame do plynulých kombinácií a zostáv.

Trvá 12 hod. (1 hod.=60 min.)

Medzilevel

Kurz určený pre tých, ktorí zvládajú určité prvky z jedného levelu a netrúfajú si ešte na pokročilejší level.

Trvá 6 hod. (1 hod.=60 min.)

Level Advanced

Kurz určený pre pokročilých, ktorí zvládajú prvky a cviky z predchádzajúcich levelov. Ide o kurz s vysokým stupňom náročnosti na silu, flexibilitu a ohybnosť. V tomto levely sa trénujú náročné kombinácie ľahších cvikov, ich variácie a nové obtiažnejšie prvky.

Trvá 12 hod. (1 hod.=60 min.)